Idi na vrh
Budimo u kontaktu
Dvorana Park, Njegoševa bb
jukhercegfest@gmail.com
tel/fax: +382 31 323 072

Svečana dodjela nagrada najboljim učenicima

Данас смо у дворани „Парк“, у 11h,  били домаћини свечаности за најбоље херцегновске ученике у организацији Секретеријата за културу и образовање општине Херцег Нови.

Дипломе „Луча“ додијељене су 61 ученику основних и средње школе, а њих шест који су носиоци „Луче“ првог реда добили су и чек у износу од  100 еура.  Уручене су и пригодне награде за 14 награђених на државним и међународним такмичењима, док је за све награђене Секретеријат за културу и образовање обезбиједио и Европске омладинске картице.  Свечаност је одржана у присуству њихових родитеља, наставника и професора.

Награђени ученици:

ЈУ ОШ « ДАШО ПАВИЧИЋ « ХЕРЦЕГ НОВИ

  1. Вукашин Ивановић
  2. Лука Томановић
  3. Ирина Вуксановић
  4. Мија Мишевић
  5. Лара Рајовић
  6. Јелена Поповић
  7. Петар Бошковић
  8. Душан Озринић
  9. Hare-Brown Charles
  10. Никола Вуксановић
  11. Балша Дамјановић
  12. Леа Марић
  13. Вук Мирић
  14. Петар (Бранка) Поповић
  15. Annmaria Coppola
  16. Стефан Вицо
  17. Филип Марковић
  18. Милица Мијовић
  19. Никита Бабенков

Душану Рељићу уручена је награда за прво мјесто на Државном такмичењу из математике

 

ЈУ ОШ « ИЛИЈА  КИШИЋ « ЗЕЛЕНИКА

  1. Мирјана Васиљевић
  2. Софија Вујичић
  3. Јовица Никчевић
  4. Надежда Раичевић
  5. Борис Васиљевић
  6. Роберт Вуксановић
  7. Јованa Дрекаловић
  8. Теодора Томановић

Награђени на међународним и државном такмичењу:

  1. Софија Вујичић, I награда  на Међународном  литерарном конкурсу
  2. Софија Вујичић, за међународна и државна музичка такмичења  дисциплина – клавир
  3. Борис Васиљевић, II награда за литерарни рад на Међународном такмичењу
  4. Јелена Радоњић, II награда на Међународни конкурс Библиотека града Београд
  5. Јована Поткоњак, I награда на Међународном такмичењу Балканске наставничке мреже

 

ЈУ ОШ «МИЛАН ВУКОВИЋ»  ХЕРЦЕГ-НОВИ

  1. Марија Самарџић
  2. Исидора Грбо
  3. Ања Ђорђевић (ђак генерације)
  4. Мирјана Стокановић

 

Награде на Државном такмичењу

  1. Андреа Пророчић, I мјесто на  Државном такмичењу  млади екорепортери
  2. Марија Самарџић, I мјесто на Државном такмичењу млади екорепортери)

 

ЈУ ОШ«ОРЈЕНСКИ БАТАЉОН« БИЈЕЛА

  1. Владана Илић (ђак генерације)
  2. Лука Желалић
  3. Наталија Вујадиновић
  4. Емилија Злоковић
  5. Душан Вујичић
  6. Василије Попoвић
  7. Данило Обрадовић

Такмичења:

  1. Владан Илић, I мјесто из биологије на државном такмичењу
  2. Василије Поповић, II мјесто из хемије на државном такмичењу
  3.  Лука Желалић,  III мјесто на квизу „Колико знаш о ЕУ“ који је међународни пројекат

 

ЈУ СМШ«ИВАН ГОРАН КОВАЧИЋ«ХЕРЦЕГ-НОВИ

„ЛУЧА“ ЗА ОДЛИЧАН УСПЈЕХ ИЗ СВИХ НАСТАВНИХ ПРЕДМЕТА

  1. Ања Булајић
  2. Маша Булајић
  3. Анђела Вучетић (ђак генерације)
  4. Ивана Марић
  5. Игор Дакић
  6. Анђела Стојановић

 

„ЛУЧА“ ЗА ОДЛИЧАН ОПШТИ УСПЈЕХ И ПРИМЈЕРНО ВЛАДАЊЕ У ОСНОВНОЈ И СРЕДЊОЈ ШКОЛИ  :

  1. Славица Капор
  2. Сара Ковачевић
  3. Исидора Секулић
  4. Гала Рашовић
  5. Ивана Тодоровић
  6. Валентина Ћурић
  7. Ања Петрић
  8. Милан Младеновић
  9. Емилија Милак
  10. Марија Цолић
  11. Катарина Лечић
  12. Марија Башић
  13. Ивана Медић
  14. Ана Стојак
  15. Анђела Жарковић
  16. Радојка Павловић
  17. Миљана Злоковић

 

Државно и међународна такмичења:

  1. Андреј Воучко, III мјесто на државном такмичењу из енглеског језика
  2. Ања Булајић, I мјесто на такмичењу младих предузетника
  3. Ивана Томашевић, III мјесто на ликовном конкурсу
  4. Милан Лечић, Златна диплома из математике и национална награда за Црну Гору на Међународном математичком такмичењу

Честитамо вриједним и успјешним младим људима и желимо им пуно успјеха у даљем образовању.

X